zmeniť jazyk CZ zmeniť jazyk EN zmeniť jazyk DE zmeniť jazyk PL zmeniť jazyk IT zmeniť jazyk SK

O nás

Obchod a E-shop Sittar

 

Tím Sittar vznikol z priateľskej spolupráce niekoľkých zanietených cestovateľov, ktorí si počas svojej dlhej cesty za poznaním nových krajín vybrali aj novú životnú cestu. Spájame krásne s užitočným, exotické so všedným a duchovné s fyzickým. Náš cieľ je tam, kde sa praktické stretáva s umeleckým. Najväčšou odmenou sú spokojné úsmevy našich zákazníkov. 
Venujeme sa dovozu ručne vyrábaných predmetov z Indonézie, Thajska, Nepálu a Indie. V Indonézii, Indii a Nepále máme pri tom vlastné výrobne a zaručujeme tak trvalú spoluprácu a slušnú životnú úroveň pre niekoľko miestnych rodín.


Náš tovar je prevažne ručnej výroby, preto sa niektoré výrobky môžu mierne (v detailoch) líšiť od vyfotografovanej kusu. Ak si nie ste istí, či Vám daná veľkosť oblečenia padne, napíšte nám na email obchod@sittar.eu alebo cez kontaktný formulár, a my Vám ho v konkrétnej veľkosti radi premeriame. V prípade, že Vám tovar nebude sedieť, je jeho výmena samozrejmosťou - Vaša radosť zo zakúpených produktov je naším cieľom!
Pri nákupe tovaru v hodnote nad 100 EUR je poštovné zadarmo!

Potrebujete poradiť? O nás

Vás otázka:

Vaše meno, priezvisko, firma
Váš email
Váš telefón
Vaša otázka
     viac informácií
pre viac informácií kliknite tu